HAKKIMIZDA

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir hizmet etme standartlarını oluşturmak için çalışan Şenbaba Tarım, 1956 yılında Necati Şenbaba tarafından Ankara da kuruldu.

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüştüren, sınıfının en iyisi markalarını bünyesinde barındıran Şenbaba Tarım, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Tarım, sağlık, inşaat,akaryakıt ve gıda sektörlerinde faaliyet gösteren Şenbaba Tarım ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra beyaz eşya, gübre ve sigorta alanlarındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir.

Şenbaba Tarım, teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

Şenbaba Tarım ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Türkiye ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, bütün Türkiye de temsil edilmektedir.

Şenbaba Tarım, yönetim yaklaşımı, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilincini de yansıtmaktadır.

Şenbaba Tarım, sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Şenbaba Tarım, sosyal sorumluluk projeleri toplumun sürekli ileriye giden ve gelişen bir gelecek yaratmasına katkıda bulunmak hedefiyle yönetilmektedir.

Şenbaba Tarım, hizmet verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olup, topluma öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır.

Şenbaba tarım, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını, hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde kullanmaktadır. Şenbaba tarım, standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen, küresel bir hizmet verme vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olmaktadır. Şenbaba Tarım tarım sektöründe GÜBRE, TOHUM, TARIM ALETLERİ TARIM SİGORTASI VE AKARYAKIT ihtiyacını karşılamakta, en uygun fiyat ile alım ve satımını yapmaktadır.